Hakkımızda

Hakkımızda

 

Keleş Mimari Tasarım 

Türkiye’nin çeşitli noktalarında inşaat faaliyetleri yürütmektedir.

Keleş Mimari Tasarım, gelişen teknolojiyi sürekli özümseyen,  kalite yönetim sistemine sahip, insan kaynakları politikalarını kurum ve insani değerler çerçevesinde profesyonelce ele alarak yürüten, sahip olduğu inşaat yapı kültürünü 29 yılın kattığı tecrübe ile birleştirerek sektördeki konumunu sürekli olarak güncellemekte, geliştirmekte ve büyütmektedir.

Keleş Mimari Tasarım, altyapı üstyapı inşaatları ve yapı bileşenleri üretiminde tasarıma, ilgili standartlara, teknik şartnamelere, idari ve mevzuat şartlarına, inşa etme teknik ve sanatının gereklerine uyar bilgi ve iletişim teknolojilerindeki yenilikleri, ürün ve üretimde kullanmaya özen gösterir.

Tüm çalışanların etkin katılımıyla, müşteri ihtiyaç ve imkanlarını dikkate alarak müşteri memnuniyetini sürekli kılmak için kaynakları ekonomik, etkin ve verimli bir biçimde kullanır. Ürün teslimini daima zamanında yapar. Yönetim sistemini sürekli iyileştirir. Tüm bunları yaparken konusunda lider, gelişime açık, yenilikçi kimliğini geliştirmeyi sektöründeki rekabette Keleş İnşaat kalitesini sürdürmeyi hedefler.